Personaalsed pakkumised

Pakume Sulle personaalseid pakkumisi meie koostööpartneritelt, et Sinu teekond Tähistaeva Kodusse oleks võimalikult mugav.

Side ja energiateenused

Koostöös Eesti Energiaga leiame just sinu elurütmiga sobivad lahendused, mis aitavad igapäevaelu lihtsamaks muuta. Tavapaketile lisaks saad kodulaenu sisse panna ka elektriauto laadija, päikesepaneelid ja salvestuslahenduse, et sisse kolides oleks kõik sinu jaoks kasutusvalmis.

Koosta personaalne pakett

Vee-, sadevee ja kanalisatsiooni liitumine

Saku vallas on parim partner vee, sadevee ja kanalisatsiooni lahendustele Saku Maja. Liitumistaotluse esitamiseks sisene iseteenindusse.

Esita liitumistaotlus

Maja tüüpprojekt

Koostöös auhinnatud Arhitekt11 arhitektidega loodud Tähistaeva Kodu on energiasäästlik, väga hea ruumiplaneeringuga ja moodsa arhitektuuriga maja. Lisaks heale disainile arvestab maja projekt piirkonna detailplaneeringuga pakkudes paindlikke ja funktsionaalseid erilahendusi arvestades iga perekonna suuruse ja soovidega.

Küsi pakkumist

Ehituse peatöövõtja

Tähistaeva Kodu ei paku ise ehituse peatöövõttu majade ehitamisel. Kuid teeme parima, et aidata oma klientidel leida meie koostööpartnerite hulgast sobiva lahenduse kvaliteetse kodu ehitamiseks.

Küsi pakkumist